Rolety Dzień Noc - ponadczasowa stylizacja okna

Rolety dzień noc na dobre rozgościły się w naszych domach. Nic dziwnego, bo mimo prostego wyglądu są bardzo dekoracyjne. Pasują do wszystkich typów wnętrz, a dzięki różnorodnej kolorystyce można dopasować je do każdej aranżacji okna.

Rolety dzień noc – nowoczesny sposób aranżacji okna

Prostota i funkcjonalność – te dwie cechy stoją na pierwszym miejscu przy urządzaniu współczesnych wnętrz. Powoli odchodzi się od aranżacji tyleż strojnych, co trudnych w utrzymaniu czystości, zagracających wnętrza i sprawiających przytłaczające wrażenie. Dziś ma być lekko, niemal minimalistycznie (choć nie zawsze), przy tym modnie, elegancko i stylowo. Dobrze, jeśli uda się stworzyć efekt ponadczasowości i przez lata cieszyć się wnętrzem, które opiera się chwilowym kaprysom mody. Te wszystkie wymagania bez trudu spełniają rolety dzień noc. Klasyczne, ale nie surowe, proste, ale nie do końca minimalistyczne, łatwe w montażu i utrzymaniu czystości. Będą ciekawą aranżacją okna nie tylko dziś, ale i w kolejnych dekadach. Są bowiem takie elementy architektury wnętrz, które bez trudu wpasowują się w aktualne trendy. Należą do nich między innymi pasy.

Rolety dzień noc – na czym polega ich fenomen

Ich niewątpliwie największą zaletą jest uniwersalne zastosowanie i łatwy montaż. Takie rolety można szybko i bez pomocy osób trzecich zamontować na dowolnym oknie. Pasują zarówno na klasyczne okna, jak i na te o niestandardowych rozmiarach, często spotykane w budownictwie jednorodzinnym. Ich nieskomplikowane wzornictwo bez trudu wpisuje się w wygląd każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc bardzo ładnie komponują się także z zewnętrzną elewacją budynku, co stawia je na piedestale wśród innych rodzajów rolet dobieranych zazwyczaj wyłącznie do wnętrza domów.

Prosta konstrukcja, łatwa obsługa, płynna regulacja nasłonecznienia, możliwość całkowitego odcięcia promieni słonecznych, maksymalne zapewnienie dyskrecji, szczególnie dla mieszkań położonych na parterze – to największe zalety rolet dzień noc. Przy tym nie można nie zauważyć, że oferowane są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej (celuje w tym zwłaszcza firma Karnix) i bez trudu można je dopasować nawet do bardzo wyszukanej aranżacji wnętrza. Smaczku dodaje fakt, że są produkowane na wymiar konkretnych okien – nie ma takiego okna, na którym nie mogą zawisnąć rolety dzień noc. Więcej informacji na temat rolet dzień noc marki karnix znajdziemy na stronie: https://www.karnix.pl/mini-rolety-dzien-noc.html

Rolety dzień noc – w jakich wnętrzach się sprawdzą

Rolety dzień noc ze względu na swój klasyczny wygląd sprawdzą się zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i wnętrzach użyteczności publicznej. Szczególnie w tych ostatnich są często widywane ze względu na łatwość dopasowania do okna i stylu wnętrza. Często goszczą w hotelach, biurach i urzędach.

W domu rolety dzień noc widuje się głównie na oknach kuchennych i łazienkowych, ale bez trudu uda się dopasować je także do aranżacji salonu bądź sypialni. Dużą zaletą rolet dzień noc jest możliwość łączenia ich z firanami lub zasłonami, a nawet z firanami i zasłonami razem. Dzięki temu rolety dzień noc można stosować nawet we wnętrzach w stylu glamour lub boho, którym daleko do typowo minimalistycznych rozwiązań.