Na pierwszą w nowym roku „Akademię mózgu” Dworek Białoprądnicki zaprasza w poniedziałek, 14 stycznia o godz. 19.00. Wykład oraz miniwarsztaty ruchowe poprowadzi Iwona Olszowska - tancerka, choreograf i nauczycielka tańca współczesnego. Wstęp wolny.

„Akademia mózgu” w Dworku Białoprądnickim
Fot. Dworek Białoprądnicki / materiały prasowe

Podczas spotkania uczestnicy porozmawiają m.in. o psychomotoryce i zależnościach między percepcją, ruchem, przeżywaniem, uczeniem się a działaniem a także o odruchach bezwarunkowych i o tym jak taniec koreluje z nauką i naszą kreatywnością. Na zakończenie spróbują swoich sił w warsztatach ruchowych i relacji ciało-mózg, mózg-ciało.

Więcej informacji na stronie internetowej dworek.eu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl