Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Przedstawiciele kilkunastu branż, m.in. budownictwa, automatyki i robotyki, elektroniki, energetyki, mechaniki, branży konstrukcyjnej, samochodowej, outsourcingu, telekomunikacji, IT już w najbliższy wtorek, 24 października, zaprezentują swoje oferty pracy, praktyk i stażów podczas Inżynierskich Targów Pracy Politechniki Krakowskiej. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do  hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji PK przy ul. Kamiennej 17, od 10.00 do 15.30. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Znajdź wymarzoną pracę na Inżynierskich Targach Pracy PK
Fot. targi.pk.edu.pl/

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli m.in. przedstawiciele takich firm jak: Air Liquide, ArcelorMittal, Autodesk, Becker Farby Przemysłowe, Capgemini, Can-Pack, CH2M Polska Services, Comarch, Cooper Standard, Delphi, MAN Bus, Nokia Solutions and Networks, Strabag, Valeo Autosystemy, Pilkington Automotive, Philip Morris, TLC, ZUE.

Oprócz spotkań na stoiskach wystawców, w ramach targów odbędą się indywidualne spotkania z pracodawcami (tzw. Career Date), podczas których będzie można porozmawiać z rekruterem danej firmy oraz wspólnie omówić swoje dokumenty aplikacyjne. Po nich kandydat otrzyma informację zwrotną na temat swojego przygotowania do procesu rekrutacyjnego w danym przedsiębiorstwie. Do takich spotkań zaproszą m.in. Delphi, Nokia, Capgemini, Elettric80, Strabag, CH2M, Yabimo. Informacje w sprawie zapisów na spotkania i stanowisk, na które można aplikować w ramach Career Date, znajdują się na stronie: www.targi.pk.edu.pl.

Podczas targów będzie też można skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne z doradcami zawodowymi Biura Karier PK (CV Point), zaczerpnąć porad na temat studenckiego biznesu i wynalazczości w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości czy Centrum Transferu Technologii PK, a także spotkać specjalistów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Więcej informacji o targach na: www.targi.pk.edu.pl