Jak catering dietetyczny zmienia postrzeganie zdrowego odżywiania?

Miło nam poinformować, że firma LOVE Catering cieszy się coraz większym zaufaniem ze strony klientów. Statystyki wyraźnie pokazują, że dużo osób wybiera właśnie nasze zestawy pudełkowe! Nadszedł czas, aby lepiej poznać osoby tworzące LOVE Catering. Kto założył ten podmiot? Kto odpowiada za układanie menu? A kto za przygotowywanie zdrowych, smacznych i urozmaiconych posiłków?

Kto założył nasz catering dietetyczny?

Na początku nie wiedzieliśmy, że odniesiemy tak duży sukces. Ciężka praca i dbałość o detale doprowadziły nas do tego właśnie miejsca. Obecnie oferujemy profesjonalne i bardzo urozmaicone usługi cateringowe. Zainteresowani mogą zdecydować się m.in. na takie diety, jak:

 • Slim Fit
 • Balance
 • Low Carb
 • Sport
 • Sirt
 • Handy meals
 • Intermittent Fasting
 • Office
 • Simply
 • Mama
 • Bulion
 • Dairy Free

Kto założył podmiot, który jest popularny niemal na terenie całej Polski? Wszak firma cateringowa https://lovecatering.pl/ działa w ponad 4000 różnych lokalizacjach (chodzi nie tylko o największe rodzime miasta, lecz też o mniejsze lokalizacje). Założycielką i właścicielką jest Ewa Wodnicka. To dietetyczka z wykształcenia. Przede wszystkim jest to jednak pasjonatka zdrowego, smacznego jedzenia. Dodatkowo to profesjonalistka, która na co dzień dba o to, aby wszystkie etapy były realizowane zgodnie z wysokimi standardami. To przyczynia się zaś do tego, że usługi LOVE Catering są tak popularne! Co ważne, Ewa Wodnicka zajmuje się też m.in. wymyślaniem nowych diet pudełkowych i posiłków...

Dieta pudełkowa: kto odpowiada za układanie jadłospisów?

To bardzo ważna część całego przedsięwzięcia. Nic dziwnego, że każda dieta pudełkowa musi być układana przez fachowców z prawdziwego zdarzenia. Do takiego grona zalicza się Michalina Kwaczała. To w tym momencie Główna Dietetyczka w firmie LOVE Catering.

Co warto o niej wiedzieć? Michalina Kwaczała to absolwentka dietetyki. Układa ona zdrowy, smaczny catering, który jest m.in. pełnowartościowy i właściwie zbilansowany. W związku z tym oferowane przez nas zestawy pudełkowe zawierają np. stosownie dużo witamin i składników mineralnych. Michalina Kwaczała skupia się w swojej pracy nie tylko na kuchni polskiej, ale także na rozwiązaniach zagranicznych. W efekcie nie brakuje naprawdę dużego urozmaicenia. Do zadań Michaliny Kwaczały należy także przeprowadzanie indywidualnych konsultacji dietetycznych z zainteresowanymi klientami.

Promocja

Kto przygotowuje catering?

Generalnie chodzi tutaj o zespół kucharzy. Na czele tego kulinarnego teamu stoi Dariusz Sosnowski. To wybitna persona w swojej dziedzinie. W końcu Dariusz Sosnowski może pochwalić się pracą m.in. dla takich renomowanych restauracji (posiadających gwiazdki Michelin), jak L'Autre Pied (Londyn), Atelier Amaro (Polska) i Maaemo (Oslo).

Dariusz Sosnowski jest nie tylko bardzo kompetentny. To przede wszystkim pasjonat gotowania. W efekcie nasi klienci otrzymują zdrowe, smaczne i często nieoczywiste posiłki, które zachwycają nawet najbardziej wybredne osoby. Warto zauważyć, że Dariusz Sosnowski jest też osobą potrafiącą zarządzać zespołem. A to konieczne, aby prace były wykonywane nie tylko profesjonalnie (zgodnie z wysokimi standardami), ale również terminowo. Na skutek tego wszystkie zestawy pudełkowe trafiają do klientów w odpowiednim czasie.

Mocną stroną firmy LOVE Catering jest na pewno to, że nie zamierzamy spoczywać na laurach. W naszej bazie z przepisami jest multum wariantów. Wciąż jednak zastanawiamy się nad nowymi rozwiązaniami, które będą bardzo zdrowe i zarazem smaczne. Regularnie wprowadzamy nowości, a w czasie np. gotowania stosujemy metody na miarę XXI wieku.

Podsumowanie

Nasz catering działa bardzo prężnie. Już oferujemy usługi na wysokim poziomie. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać i chcemy wciąż się rozwijać. Firma LOVE Catering została założona przez Ewę Wodnicką. Aktualnie na stanowisku Głównej Dietetyczki pracuje Michalina Kwaczała. Z kolei szefem kucharzy jest Dariusz Sosnowski. Tworzymy zgrany, profesjonalny team, który zapewnia najlepszy catering dietetyczny w Polsce!

~Artykuł zweryfikowany przez dietetyka.

catering dietetyczny