Szukasz oryginalnej atrakcji na wesele dla fanów piłki nożnej? Ten pomysł, to strzał w dziesiątkę.

Dzień wesela to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Warto zadbać o odpowiednie atrakcje podczas przyjęcia weselnego, aby było ono dobrze zapamiętane. Co w sytuacji, gdy Państwo młodzi są fanami piłki nożnej? Przeczytaj ten tekst i dowiedz się jaka atrakcja jest prawdziwym hitem w 2024 roku.

Fotobudki, pokazy barmańskie lub instax to popularne atrakcje, uświetniające wesele. Jednak, aby zrobić większe wrażenie na gościach i jednocześnie świetnie się bawić, warto rozważyć mniej popularne i oryginalne propozycje. Jeśli parze młodej zależy na dodaniu motywu piłkarskiego dla uświetnienia przyjęcia, idealnym pomysłem będzie pokaz niecodziennych umiejętności z piłką nożną w roli głównej.

Freestyle Football to bardzo widowiskowa sztuka wykonywania trików przy użyciu piłki nożnej. Ewolucje z piłką wykonywane są przy użyciu różnych części ciała, w różnych pozycjach oraz łączone są z tańcem i akrobatyką. Pokazy piłkarskiego freestyle’u zyskują uznanie i stają się coraz bardziej popularne na różnego rodzaju wydarzeniach. Co ważne, taki pokaz jest czymś nieoczywistym podczas wesela, co stwarza duże możliwości na zaskoczenie i sprawienie niespodzianki dla gości. Zdarza się również, że świadkowie lub rodzina zamawia pokaz freestyle football jako niespodziankę dla pary młodej.

Na co warto zwrócić uwagę przy zamawianiu pokazu?

Aby być pewnym, że pokaz trików z piłką podczas wesela zostanie odpowiednio przeprowadzony, warto ustalić szczegóły z osobą, która będzie go wykonywać. Elementy, na które należy zwrócić uwagę to na pewno odpowiedni strój oraz klimat show. Ważne, aby freestyler prezentował się elegancko, a jednocześnie potrafił porwać gości weselnych do interakcji i sprawić, by świetnie się bawili. Artysta wykonujący pokaz, może również posłużyć animator, by spędzić czas z dziećmi, ucząc ich podstawowych trików. Ta atrakcja to murowany sukces, ponieważ jest angażująca i sprawia mnóstwo radości zarówno młodszym jak i starszym.

Wesele freestyle

Pokaz trików piłkarskich podczas przyjęcia weselnego jest wspaniałym i oryginalnym uzupełnieniem atrakcji weselnych, ale stanowi również przepiękną pamiątkę. Jeśli na weselu wykonywane są zdjęcia lub film weselny, element piłkarskiego show świetnie wkomponuje się i dodatkowo go wzbogaci.

Czy w Polsce są osoby, które wykonują tego typu pokazy na weselu?

Jeśli decydujesz się na piłkarską atrakcję podczas przyjęcia weselnego, warto postawić na sprawdzoną osobę z dużym doświadczeniem. Przykładem takiego artysty jest Mistrz Świata w trikach piłkarskich Konrad Dybaś, którego widowiskowe show zachwyciło już wiele par młodych. Jego umiejętności można zobaczyć również na przykład w teledysku artysty Mrozu, w piosence Galacticos. Co więcej, Konrad jest 3-krotnym wicemistrzem świata freestyle football i 5 krotnym mistrzem Polski w różnych kategoriach i jest renomowanym artystą, występującym w całej Polsce i za granicą. Jego kilkunastoletnie doświadczenie pokazowe i obycie ze sceną zapewni wysoki poziom prezentowanego show.

Więcej na temat jego oferty Konrada Dybasia znajdziesz na https://konraddybas.pl/

pokaz freestyle wesele