Grupa Azoty to lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. W skład Grupy Kapitałowej wchodzą m.in. Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca z siedzibą w Tarnowie), Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

Na przełomie września i października przypada święto pracowników Grupy Azoty S.A. To doskonała okazja, aby podziękować za trudy ich pracy. W świętowaniu wziął udział I wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz, który zasłużonym pracownikom wręczył odznaczenia państwowe.

– W tarnowskich zakładach azotowych pracowały i pracują pokolenia tarnowian i mieszkańców okolicznych miejscowości. To miejsce stale się rozwija, przynosi nowe rozwiązania – również w obszarze krajowego rolnictwa. Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Grupy Azoty i pogratulować sukcesów, które bez nich byłyby niemożliwe – mówi wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz.

Wicewojewoda, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, wręczył 42 Złote Medale za Długoletnią Służbę, 11 Srebrnych Medali za Długoletnią Służbę i 9 Brązowych Medali za Długoletnią Służbę.


Więcej o Grupie Azoty: https://grupaazoty.com/grupa-azoty/o-grupie-azoty


Grupa_AzotyGrupa_AzotyGrupa_AzotyGrupa_Azoty