Atrakcyjny cenowo wynajem podestów ruchomych - Kraków i okolice

Kraków jako jedno z największych polskich miast dysponuje kilkoma znanymi i cenionymi wypożyczalniami podestów ruchomych i podnośników. W naszym dzisiejszym artykule przedstawiamy jednak firmę z oddalonego o zaledwie 40km Zatoru, która dostarcza podesty ruchome na wynajem na terenie całej Polski, a z której usług warto skorzystać.

Podesty ruchome na wynajem – Kraków

Stały rozwój branży budowlanej w Krakowie oraz najbliższych okolicach okolicznych miastach ma znaczący wpływ na zapotrzebowanie na zaawansowany i nowoczesny sprzęt. Także po ukończeniu etapu budowy, podnośniki i podesty ruchome to urządzenia, które są przydatne podczas prac wykończeniowych, montażu elementów, czy nawet w trakcie znacznie późniejszych, przebiegających już regularnie prac porządkowych - takich jak:

 • mycie okien,

 • czyszczenie elewacji,

 • czyszczenie oraz wymiana orynnowania,

 • prace związane z utrzymaniem zieleni.

Im wyższe budynki, tym bardziej przydatny jest wynajem podnośników, umożliwiających pracę w trudno dostępnych miejscach. Szerokie zastosowanie urządzeń pozwala im również na wykonywanie prac na dużych wysokościach w przestrzeni miejskiej - podesty ruchome są przydatne podczas montażu dekoracji świątecznych, naprawy miejskiego oświetlenia czy też wymiany banerów na bilbordach.

Wynajem krótkoterminowy i wynajem długoterminowy podnośników

Dodatkowym atutem wynajmu podestów ruchomych jest możliwość elastycznego dopasowania okresu najmu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Brak skomplikowanych formalności przy podpisywaniu umowy oraz przejrzyste warunki, a także możliwość przedłużenia okresu wypożyczenia podnośników to coś, na co warto zwrócić uwagę. Większość wypożyczalni sprzętu oferuje wynajem krótkoterminowy (od jednego dnia do kilku/ kilkunastu) oraz długoterminowy (powyżej kilku/kilkunastu miesięcy).

Z opcji wynajmu krótkoterminowego korzysta się najczęściej w trakcie lżejszych i mniej skomplikowanych prac, np. gdy wynajem platformy roboczej jest konieczny do przeprowadzenia szybkiej naprawy, wymiany oświetlenia w trudno dostępnym miejscu czy innego tego typu zadania.

Wynajem podestów ruchomych długoterminowy to z kolei rozwiązanie, na które decydują się firmy, które mają większe i bardziej angażujące zlecenia - np. prace budowlane czy prace renowacyjne. W mieście Kraków znaleźć można liczne zabytki architektury, które co jakiś czas wymagają odświeżenia czy renowacji.

Wynajem ruchomych podestów roboczych najwyższej jakości

Optymalną wygodę pracy zapewnia wykorzystanie wysokiej jakości urządzeń. Dlaczego?

 • ich praca jest płynna, silnik pracuje równo, nie zacina się, nie wyłącza;

 • podnoszenie platformy roboczej przebiega we właściwym tempie; platforma czy kosz unoszone są równomiernie;

 • platforma nie opada samoistnie i nie zmienia w żaden sposób pozycji, zachowuje maksymalną równowagę;

 • urządzenie bez problemu osiąga maksimum swoich możliwości i nie wpływa to negatywnie na jego dalsze użytkowanie;

 • unoszona platforma/ kosz są odpowiednio zabezpieczone - posiadają barierki umieszczone na odpowiedniej wysokości oraz innego typu zabezpieczenia;

 • w przypadku podnośników elektrycznych - bateria zużywa się w odpowiednim tempie; tak samo jak spalanie dla urządzeń spalinowych jest zbilansowane;

 • prowadzenie podestów ruchomych jest łatwe a ich obsługa intuicyjna;

 • części zamienne są łatwo dostępne.

Ponadto, markowe podnośniki zazwyczaj lepiej sprawdzają się w trudnym terenie, dając możliwość pracy przy pracach budowlanych, montażu hal czy innego rodzaju przedsięwzięciach.

Atrakcyjny cenowo wynajem podestów ruchomych - Kraków i okolice

 

Dlaczego podesty ruchome z podnosimy.to to dobry wybór?

Dlaczego poszukując podnośników na wynajem warto skorzystać z oferty wypożyczalni podnosimy.to? To proste:

 • wypożyczalnia oferuje sprzęt nearly new wyłącznie znanych marek;

 • oferta urządzeń na wynajem jest bardzo bogata i obejmuje nie tylko podnośniki nożycowe czy podnośniki koszowe ale również ładowarki teleskopowe oraz szeroką gamę wózków widłowych różnego typu;

 • umowa skonstruowana jest w jasny, przystępny i czytelny sposób;

 • marka dba o bezpieczeństwo swoich klientów zapewniając urządzeniom regularne przeglądy i najwyższej jakości serwisowanie;

 • wszystkie oferowane zwyżki i wózki widłowe są oficjalnie dopuszczone do użytkowania przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

Ponadto, firma posiada swój oddział na terenie Krakowa (a także inne na terenie całej Polski), zapewniając klientom szybki kontakt oraz możliwość dostarczenia maszyn pod wskazany przez klienta adres.

Potrzebujesz zwyżki w Krakowie? Skorzystaj z atrakcyjnej oferty!

Gdy szukasz zwyżek, ładowarek teleskopowych lub innego zaawansowanego sprzętu, warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wypożyczalnie, które oferują maszyny najwyższej jakości. Wyszukując hasła "podnośniki nożycowe wynajem Kraków", "zwyżki Kraków" czy "wynajem podestów ruchomych Kraków" itp., warto spojrzeć nieco szerzej i pomyśleć o wyborze maszyn z innej części województwa. Tym bardziej jeśli firma jest wiarygodna i posiada szeroki wybór urządzeń na wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach - tak jak podnosimy.to.