Najlepsze promienniki ciepła do ogrzewania hal i magazynów

Nowa technologia na dobre zagościła w wielu dużych obiektach, tyczy się to przede wszystkim magazynów, kościołów, hal produkcyjnych czy wielu innych. Jeszcze kilkanaście lat temu wielu przedsiębiorców musiało się borykać z problemem ponoszenia kosztów za ogrzewanie, którego kwoty przyprawiały o ból głowy. Na szczęście wraz z nadejściem nowej technologii problem ten okazał się być niewielki, a same koszty związane z ogrzewaniem potrafią być zmniejszone o ponad połowę. Bez większego wahania warto zmienić stary system na nowy, który nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić ale również nie będzie sprawiał nam problemów natury technicznej.
Polski producent i najlepsza jakość
Mając na myśli promienniki ciepła podczerwieni pojawia się nam polski producent będący na rynku od ponad dziesięciu lat. Firma TEO TERM produkuje promienniki podczerwieni, ciepła oraz promienniki krótkofalowe o najwyższej jakości, zgodnie ze wszystkimi normami przyjętymi przez system ISO nadzorujący przebieg produkcji. Zatem korzystając z och oferty możemy mieć pewność co do jakości zakupionych urządzeń, na które dają oni gwarancję 6 lat. Ponad to nie zapominajmy o oszczędności, która będzie powyżej 50% w porównaniu do poprzednich cen ogrzewania. Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców decyduje się zamontować promienniki ciepła podczerwieni na halach produkcyjnych, magazynach oraz wielu innych większych obiektach, które mogłyby generować ogromne koszty. Jednak dzięki zastosowaniu nowej technologii od polskiego producenta zostaną one zredukowane do minimum.
Dlaczego takie rozwiązanie jest najlepsze?
Aby zrozumieć czym są wyżej wspomniane promienniki i dlaczego są tak opłacalne, należy wiedzieć że bazują one na najprostszym sposobie przesyłania energii cieplnej. Ciepło emitowane przez urządzenie nie ogrzewa pośrednio otoczenia lecz wyłącznie oddziałuje na ludzkie ciało. W ten prosty sposób oszczędność wzrasta i pozwala nam zaoszczędzić w skali roku bardzo wiele. Przy okazji warto zaznajomić się z samym działaniem promiennika, który działa z wykorzystaniem drutu oporowego oraz przepływającego przez niego prądu. W ten sposób prąd rozgrzewa drut do wysokiej temperatury emitując tym samym fale elektromagnetyczne padające bezpośrednio na ludzkie ciało bez zbędnego ogrzewania otoczenia. W tym wypadku nie musimy martwić się o swoje zdrowie, ponieważ odczuwalne ciepło jest w pełni naturalne i w żadnym stopniu nie zagraża naszemu życiu. Nie ma się więc czemu dziwić, że technologia ta zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością wśród wszystkich przedsiębiorców mających na swojej głowie ogrzewanie wielkich powierzchni.
Ostatnie Artykuły

Glina, koło i odrobina magii - ta pracownia w Krakowie wciąga młodych

Krakowscy policjanci pokazali radiowóz i ostrzegli dzieci przed wakacyjnymi błędami

Moda Polska w Krakowie pokazuje, jak elegancja miesza się z odwagą

Przystanki przy Kąpielowej mają zmienić układ. W grze są dwa warianty

Poezja wychodzi do ogrodu - Kraków szykuje dwa letnie wieczory

Tramwaje ominą Kotlarski nocą. Zmiany potrwają przez pięć czerwcowych nocy

PFRON i Kraków szykują spotkanie dla NGO. Chodzi o nowe pieniądze

Dron, pakunek i pożar - tak krakowskie służby ćwiczyły w areszcie

Ponad 1000 punktów treningowych - Krakowska straż pożarna w ogólnopolskiej akcji

Kocmyrzowska przechodzi na stały układ. Kierowcy zyskają dwa pasy w obie strony

Krakowianie zadecydują o zakupach Biblioteki Kraków. Na liście są mocne tytuły

Pomnik Solidarności w Nowej Hucie odzyskuje dawny wygląd

Zwężenie na Żbickiej – w Krzeszowicach rusza przebudowa z chodnikiem

Kraków między dzikami a Wiankami. Wydanie pełne miejskich tematów
Przydatne dane teleadresowe
- Dom Pomocy Społecznej im. L. i A. Helclów w Krakowie - kontakt, przyjęcie, opłaty i usługi
- Parafia św. Józefa w Krakowie Podgórzu - kontakt, sakramenty, sanktuarium
- Prokuratura Rejonowa Kraków-Prądnik Biały - kontakt, godziny przyjęć, dojazd
- Sezonowe Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krakowie - noclegi, cennik, kontakt
- Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Krakowie - kontakt, rekrutacja, ochrona informacji niejawnych
- Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie - kontakt, bilety, oferta edukacyjna

