Folie ochronne na samochód - gdzie zrealizować w Krakowie?

Folia ochronna PPF jest najskuteczniejszą metodą, aby ochronić własny samochód przed czynnikami, które mogą doprowadzić do jego porysowania lub uszkodzenia w podobny sposób. Mogą ochronić samochód nawet przed różnymi aktami wandalizmu i drobnymi otarciami na parkingu. Jednak najważniejszą cechą folii jest to, że potrafią całkowicie odmienić wygląd samochodu i to bez kosztownego lakierowania. Folie ochronne na samochód w najnowszej, czwartej generacji posiadają dodatkowe dwie cechy – samoregenerację oraz świetną hydrofobowość.

Gdzie udać się, aby zabezpieczyć samochód wysokiej jakości folią?

W Krakowie od wielu lat działa firma KURO Detailing na ulicy Daniela Chodowieckiego 3. Jej specjalnością jest zabezpieczanie samochodów za pomocą wysokiej jakości folii ochronnych PPF. Oprócz tego zajmują się również kompleksową pielęgnacją samochodów, łącznie z myciem auta zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. W ich ofercie można znaleźć również serwis oraz tuning samochodu.

Co jeszcze warto wiedzieć o folii PPF?

Jak już było wcześniej wspomniane folie IV generacji wykazują się unikalnymi cechami, które pozwalają cieszyć się jej jakością w trudnych warunkach. Pozbywają się wody z własnej powierzchni, a dzięki temu brud z deszczówki i innej zanieczyszczonej wody rzadziej osadza się na folii. Bardzo przydatną cechą jest jej samoregeneracja, która działa pod wpływem temperatury. Aby więc dokonała się samo – naprawa takiej folii wystarczy wystawić auto na promienie słoneczne lub polać i umyć go ciepłą wodą. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że folie są bezpieczne dla lakieru na samochodzie, ponieważ w każdej chwili można usunąć ją i przywrócić naturalną, salonową barwę auta. Ta czynność nie powoduje uszczerbku dla lakieru.

Jakie elementy na samochodzie warto wystylizować za pomocą folii PPF?

Całkowite oklejenie samochodu folią, a więc jego pełne zabezpieczanie możemy znaleźć w pakiecie FULL firmy Kuro Detailing z Krakowa. Taki pełny pakiet może zagwarantować nam, że nasz pojazd będzie utrzymywał się w stanie salonowym przez długi czas. Warto jeszcze dodać, że folia PPF IV generacji jest niemalże niedostrzegalna, więc będzie praktycznie niemożliwe, aby poznać naturalną barwę samochodu ukrytą pod folią i będzie to sprawiać wrażenie fabrycznego koloru.

Jeśli jednak zależy nam na ochronie tylko niektórych elementów to warto zastanowić się jakie elementy chcemy ochronić i wystylizować. Folie stylizujące są popularnym rozwiązaniem stosowanym do przyciemniania reflektorów, ozdabiania lusterek, dachu i innych elementów, które chcemy wyróżnić w samochodzie.