Smaczne pieczywo z dostawą do domu

Niezależnie od tego, czy nie odpowiada ci jakość pieczywa dostępnego w pobliskim sklepie, masz problemy z kupieniem świeżego chleba, czy po prostu nie masz czasu zrobić podstawowych zakupów, oferta z dowozem będzie najlepszym rozwiązaniem.

 1. Piekarnia z wieloletnim doświadczeniem
 2. Dlaczego warto zamawiać pieczywo i desery z dostawą?
 3. Dostawa pieczywa w Krakowie
 4. Najczęściej zamawiane produkty

Dzięki niej wszyscy mieszkańcy Krakowa mogą zamawiać smaczne pieczywo na dowóz w Krakowie na wszystkie śniadania, obiady i desery przez sześć dni w tygodniu. Dodatkowo po przekroczeniu określonej kwoty można skorzystać z darmowej dostawy, dzięki czemu obniżysz koszt zamówienia.

Piekarnia z wieloletnim doświadczeniem

Krakowska piekarnia, która w celu ułatwienia klientom zakupów wprowadziła do oferty chleb na dowóz Kraków, a także zamawianie bułek, wyrobów cukierniczych i wielu innych produktów działa w branży od 1945 roku. Jej wyroby cieszą się dużym zainteresowaniem i wielu klientów piekarni od lat regularnie korzysta z bogatej oferty. Teraz, dzięki możliwości dostarczenia produktów do domu lub innego wskazanego miejsca można się nimi cieszyć bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dlaczego warto zamawiać pieczywo i desery z dostawą?

Świeże pieczywo i pyszne desery z dostawą to duże ułatwienie, ale też oszczędność czasu i gwarancja najwyższej jakości. Wszystkie zamówienia na dowóz pieczywa Kraków składane do godziny 13, zostaną następnego dnia dostarczone do klienta. Piekarnia oferuje dostawę przez sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) na terenie całego Krakowa. Minimalna kwota zamówienia to tylko 20 złotych, a koszt dostawy wynosi zaledwie 10 zł. Wystarczy jednak złożyć większe zamówienie (o wartości przekraczającej 150 złotych), aby można było uniknąć płacenia za dostarczenie produktów. Warto z tego skorzystać zarówno wtedy, gdy potrzebne jest pieczywo na rodzinne śniadanie, jak i desery na imprezę urodzinową (w ofercie piekarni, oprócz smakowitych ciast dostępne są również torty i babeczki). Więcej informacji na temat oferty znajdziesz na stronie wypieki na dowóz w Krakowie.

Dostawa pieczywa w Krakowie

Z każdym dniem przybywa osób, które zamawiają wypieki na dowóz w Krakowie. Warto więc samemu sprawdzić, dlaczego cieszą się tak dużą popularnością. W ofercie piekarni dostępne są także pierogi, tarty i makarony. Tym samym każdy klient może znaleźć coś odpowiedniego na obiad, śniadanie lub deser. Przykładowe ciasta z dostawą w Krakowie to między innymi:

 • sernik śmietankowy,
 • tradycyjna szarlotka,
 • popularny makowiec,
 • ciasto orzechowe,
 • tartoletka,
 • babka drożdżowa,
 • ciasto jogurtowe,
 • sernik.

To oczywiście tylko przykładowe wypieki, które każdego dnia możesz od ręki zamówić przez internet.

Najczęściej zamawiane produkty

Jeżeli nie wiesz, na jakie pieczywo zamówienie on-line Kraków lub gotowe danie obiadowe zdecydować się na początek, sprawdź kategorię z popularnymi produktami. Znajdziesz tu różne rodzaje chlebów (żytni, kresowy, krakowski), naturalne makarony, pierogi z serem, żur, przeróżne ciastka, bułki, makowiec i inne pyszności, które na pewno zachwycą ciebie i twoich bliskich. Dzięki ofercie piekarni, która dostarcza produkty do domu klienta, możesz w końcu zapomnieć o jedzeniu kilkudniowego chleba, gdyż zawsze będziesz miał pod ręką świeże wyroby z najlepszych składników. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, chcesz złożyć zamówienie lub zapoznać się ze szczegółami oferty piekarni, zajrzyj na jej stronę internetową lub zadzwoń pod podany na niej numer.