Kiedy decydujemy się na zakupy, wybór konkretnego centrum handlowego nie jest decyzją prostą. Naszym zdaniem obecnie poszczególne galerie konkurują między osobą nie tylko szeroką ofertą sklepów, ale również innymi elementami – punktami usługowymi i rozrywkowymi lub podejściem do klienta, którego nie znajdziemy nigdzie indziej. Na terenie Krakowa na tym tle zdecydowanie wybija się właśnie Galeria Bronowice!

Na jej terenie nie tylko dzieje się wiele, ale trafimy tutaj na wiele punktów czy elementów, których próżno szukać w innych centrach handlowych. Nie sposób tutaj wymienić wszystkich z nich, dlatego zapraszamy albo do dokładnego sprawdzenia strony internetowej galerii, albo do jej samodzielnego odwiedzenia, jeżeli do tej pory wybieraliście inne centrum handlowe.

https://galeriabronowice.pl/

Na poziomie +1, przy jednym z biur coworkingowych, niedawno powstał Punkt Adopcji Roślin. Jest to miejsce, gdzie za darmo możemy albo przynieść, ale oddać rośliny. Jest to idealne miejsc dla osób, które albo nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na kupno roślin, albo chcą się ich pozbyć, np. ze względu na przeprowadzkę. Kwiaty w takich przypadkach często lądują po prostu na śmietnikach, tutaj jednak w sposób naprawdę szybko mogą znaleźć wspaniały dom – a na pewno na to zasługują! Zdjęcia kwiatów do oddania można przesyłać na profil Galerii na FB, tam też będą publikowane – https://www.facebook.com/GaleriaBronowice/.

Skoro już o tym wspomnieliśmy, trzeba podnieść kwestię coworkingu. Co najważniejsze – jest to darmowy coworking, co nie jest często spotykane. W Krakowie standardowo za wynajęcie biurka w takim miejscu płaci się kilkaset złotych miesięcznie, tutaj jednak czekają one dla nas za darmo! Wystarczy pojawić się przed innymi – nie można ukrywać, że często coworking jest po prostu pełny. Na gości czekają wygodne fotele, dostęp do internetu czy ksera. Jest to idealne miejsce dla freelancerów, osób pracujących zdalnie lub uczących się studentów.

Dla tych uczących się dobrym miejsce może okazać się również dostępna na terenie Galerii czytelnia. Będzie również znakomita dla fanów książek, którzy po prostu chcą odpocząć po zakupach – czeka na nich ponad 500 książek dostępnych za darmo!

Wbrew pozorom, Galeria Bronowice – pomimo że to po prostu centrum handlowe – bywa również miejscem naprawdę cichym, i to nie tylko ze względu na osoby, które czytaj, pracują się lub uczą. Każdy, kto miał kiedykolwiek do czynienia z osobami o spektrum autyzmu, zdaje sobie sprawę, że nadmiar bodźców – a tych w centrach handlowych nie brakuje – nie wpływają na nie korzystnie, skutecznie przeszkadzając im w funkcjonowaniu. Z tego powodu galeria Bronowice dołączyła się do akcji „Godziny ciszy” - w Auchan oraz w Galerii Bronowice w każdy wtorek od godz. 15:00 do godz. 17:00 zostaje przyciemnione oświetlenie, wyłączane zostają wszystkie ekrany reklamowe, do tego wyłączona jest muzyka oraz wszelakie komunikaty kierowane do klientów – dzięki temu powstają warunki, w których osoby ze spektrum autyzmu mogą spokojnie funkcjonować i w naprawdę komfortowych warunkach przeprowadzić zakupy.

W Galerii Bronowice nie brakuje również miejsca na rozrywkę. Na pewno warto podkreślić, że znalazło się tutaj miejsce na kino Mikro – chociaż galerie handlowe często kojarzą nam się z dużymi multipleksami, tutaj w nasze ręce oddane zostaje przytulne kino studyjne, gdzie na sali mieści się około 30 osób. W samym kinie pojawiają się nie tylko największe hity, ale również kino alternatywne i off-owe. Aktualny repertuar zawsze można znaleźć pod adresem https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy/131-kino-mikro. W kinie regularnie pojawiają się również specjalne seanse dla osób najmłodszych.

Na tych, którzy szukają odpoczynku i zabawy, czeka również Strefa Relaksu i Gier Video. Znajdziemy tam nie tylko wygodne poduszki, ale również niemal 60-calowy plazmowy telewizor. Co więcej, na gości czeka Xbox oraz PlayStation z wieloma nowymi grami, jednak – co ważne dla rodziców – są to gry sportowe, taneczne lub wyścigowe, dzieci nie trafią tutaj na rozrywkę pełną strzelania i przemocy.

Dla osób, które szukają adrenaliny, idealny okaże się Kart Express -mało która galeria handlowa może pochwali się torem gokartowym, który znajduje się na jej dachu. Tutaj jednak faktycznie możemy sprawdzić swoje umiejętności na torze!

Na sam koniec nie można nie wspomnieć o bardzo licznych udogodnieniach dla klientów. Ich pełną listę możemy znaleźć pod adresem https://galeriabronowice.pl/galeria/udogodnienia-dla-klientow. Na pewno będą nimi zachwycone osoby z dziećmi, które wybierają się na zakupy. Specjalne miejsca do parkowania, spokojne, w których w komfortowych warunkach można nie tylko dziecko przebrać, ale również nakarmić, specjalne siedziska w toaletach, dzięki czemu osoby, które wybierają się samotnie na zakupy z dzieckiem właśnie, będą mogły komfortowo skorzystać z toalety. Nie zapomniano również o wypożyczalni wózków dla dzieci.

Całość dopełnia Akademia w Bronowicach – idealna dla fanów sztuki, boisko do koszykówki, foto-budka, Kreatywna Planeta, którą na pewno będą zachwyceni najmłodsi, parking dla psów czy chociażby Punkty Obsługi Mieszkańca Miasta Krakowa, gdzie można się zameldować, zarejestrować samochód czy założyć firmę, nawet w soboty i to do godziny 18:00 – to idealne rozwiązanie, jeżeli urzędy nie są nam po drodze.

A to tylko fragment pełnej oferty Galerii. Naszym zdaniem wszystkie te elementy sprawiają, że jest ona skrajnie atrakcyjna dla swoich gości. Nie tylko trafimy tutaj na ogrom sklepów, ale również usług, punktów i udogodnień, dzięki którym samo przebywanie w Galerii będzie przyjazne, podobnie jak robię w niej zakupów. Odnajdzie się tutaj również wiele osób, które niekoniecznie chcą coś kupić – Galeria to także znakomite miejsce do pracy i nauki. Nic dziwnego, że Galeria jest tak bardzo popularna wśród mieszkańców Krakowa i okolic. Jeżeli jeszcze dobrze jej nie poznałeś – najwyższy czas nadrobić zaległości!