Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Odpady komunalne to efekt działalności człowieka, pod postacią płynną lub stałą. Dzielą się na substancje organiczne biodegradowalne oraz substancje mineralne, z których część odpadów można wykorzystać jako surowce wtórne. Śmieci stanowią spory problem w gospodarce odpadami ze względu na ich ilość oraz fakt, że ze względu na ich bardzo zróżnicowany charakter wymagają dokładnej segregacji.

 

Specjalizacją naszej firmy jest profesjonalny wywóz śmieci Kraków. W szczególności do zakresu świadczonych przez nas usług zaliczyć można:

  • Odbiór i wywóz odpadów komunalnych,
  • Pomoc w opróżnianiu pomieszczeń takich jak piwnice, garaże lub strychy,
  • Pomoc w załadunku odpadów,
  • Przyjmowanie odpadów od klientów w sortowni,
  • Skup surowców Kraków
  • Wynajem kontenerów na odpady.

 

Ponadto firma oferuje duży wybór kontenerów na różnego rodzaju odpady (np. na gruz, na inne odpady betonowe i ceramiczne, pojemniki na inne śmieci, na odpady poremontowe, na odpady zielone oraz na stare meble). Kontenery (7 m3, 10 m3, 12 m3, 20 m3, 36 m3) oraz pojemniki (120l, 240l, 770l, 1100l) mają różne rozmiary przez co z łatwością można dobrać je do własnych preferencji. Aby zamówić kontener wystarczy skontaktować się z firmą PROEKO za pomocą numeru telefonu lub poczty elektronicznej. W razie jakichkolwiek wątpliwości doradcy pomogą wybrać najbardziej odpowiedni kontener i odpowiedzą na wszelkie pytania. W ramach usługi „wynajem kontenera” podstawiamy kontener pod wskazany adres, a następnie w ustalonym wcześniej terminie odbieramy go oraz zajmujemy się  transportem odpadów do sortowni. Na koniec następuje utylizacja odpadów Kraków. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne (samochody, podnośniki, własna sortownia odpadów), które ułatwia nam codzienną pracę. Podejmujemy się współpracy z większymi i mniejszymi przedsiębiorstwami, a także z osobami indywidualnymi. PROEKO organizuje również profesjonalny wywóz śmieci wielkogabarytowych w skład których wchodzą wszelkiego rodzaju szafy, stoły, krzesła, komody, fotele, stare wersalki, dywany, toalety, kabiny prysznicowe, okna, zlewy, lustra i wiele innych. Odpady wielkogabarytowe mogą mieć bardzo negatywny wpływ na środowisko, z racji czego warto zadbać o rzetelną firmę, która pozbędzie się ich w zgodzie z przyrodą. Śmieci wielkogabarytowe są poddawane obróbce i analizie, a następnie są rozbierane i poddawane recyklingowi. Firma PROEKO specjalizuje się również w zbiórce i odpowiednim wywozie liści i odpadów zielonych. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.