Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kraków

Pod koniec kwietnia w klubie Studio wystąpi jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem.

Wieczór z muzyką gospel w klubie Studio
Fot. materiały prasowe

Nowy tytuł programu koncertowego pop-gospelowej grupy TGD nosi tytuł „Wielka MOC”. Program, po jego telewizyjnej premierze, będzie można usłyszeć na żywo w największych polskich miastach. Nie ominie on więc Krakowa. Dodatkowo, podczas występu w naszym mieście na scenie pojawi się Szkółka TGD.

TGD wykonuje własne utwory z wielkanocnym przesłaniem, przywołuje tradycyjne melodie podając je w nowoczesnej formie i sięga po hity współczesnych twórców muzyki chrześcijańskiej takich jak: Kirk Franklin, Israel Houghton, Kari Jobe, Planetshakers, Hillsong czy Elevation Worship. Piosenki znane na całym świecie będą śpiewane po polsku, prawdopodobnie przez wszystkich uczestników tego koncertowego świętowania.

Koncert odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia, w klubie Studio (ul. Budryka 4). Początek o godz. 19.00.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.