Wojewoda małopolski Piotr Ćwik wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami firm, które w 2018 roku otrzymały zezwolenia na działalność gospodarczą i decyzje o wsparciu inwestycji na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Uroczystość odbyła się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

- Serdecznie gratuluję przedsiębiorcom i gminom! Jest mi zawsze niezmiernie miło gościć w Krakowskim Parku Technologicznym, bo tutaj wspiera się rozwój firm. Sukces tych firm to sukces województwa małopolskiego - powiedział wojewoda małopolski.

W ubiegłym roku KPT wydał 9 zezwoleń na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej i 5 decyzji o wsparciu inwestycji. Obecnie około 350 przedsiębiorców korzysta z pomocy i wsparcia w ramach Krakowskiego Parku Technologicznego.


KPT__0KPT_1KPT_5

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.