Krakowski Komitet Zwalczania Raka zaprasza na koncert „Biesiada za zdrowie pań”, który odbędzie się w piątek, 8 marca, o godz. 18:30 w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Serdecznie zapraszamy na świętowanie Dnia Kobiet razem ze znakomitymi artystami!

„Biesiada za zdrowie pań” w ICE Kraków
Fot. materiały prasowe

Podczas koncertu wystąpią: Katarzyna Jamróz, Beata Rybotycka, Elżbieta Zającówna, Władysław Grzywna, Krzysztof Piasecki, Rudi Schubert, Jacek Wójcicki, Kwartet Rampa.

Koncert zapewni nie tylko radość z uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym, miło spędzonego czasu, ale także satysfakcję z przekazanej pomocy - całkowity dochód z biletów będzie przeznaczony na działalność Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka.

Bilety-cegiełki do nabycia w punktach InfoKraków na ul. Św. Jana 2 i pl. Wszystkich Świętych 2, w Filmotechnice na Rynku Głównym 9 (Pasaż Bielaka) oraz na stronach internetowych eventim.pl.

Patronat nad koncertem objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Biesiada za zdrowie pań


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.