Marsz Azylanta już jutro – dołącz i pokaż swojego pupila!
Jeśli adoptowałeś psa lub kota ze schroniska, mamy dla Ciebie wyjątkową okazję, aby uczcić tę decyzję! Weź udział w Marszu Azylanta i pokaż wszystkim, jak wspaniali są adoptowani czworonożni przyjaciele.
  1. Marsz Azylanta odbędzie się w sobotę, 25 maja, o godz. 10.00.
  2. Wyruszamy z bulwaru Czerwieńskiego przy moście Dębnickim.
  3. Finał wydarzenia odbędzie się pod pomnikiem psa Dżoka.
  4. W programie m.in. wybory Psiego Króla i Królowej, porady behawioralne, darmowe czipowanie i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy Marszu Azylanta mają na celu nie tylko świętowanie adopcji zwierząt, ale także podziękowanie tym, którzy zdecydowali się przygarnąć bezdomnego psa lub kota. Chcą również przekonać wszystkich, że zwierzęta ze schroniska są równie wartościowe jak te kupione.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 na bulwarze Czerwieńskim przy moście Dębnickim. Stamtąd uczestnicy marszu udadzą się pod pomnik psa Dżoka, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. Na miejscu zaplanowano wiele atrakcji, takich jak wybory Psiego Króla i Królowej, darmowe czipowanie, konkursy z nagrodami oraz pokazy groomerów.

Podczas marszu nie zabraknie również edukacyjnych elementów dla najmłodszych, którzy będą mogli dowiedzieć się, jak pomagać zwierzętom. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli skorzystać z porad behawioralnych, które pomogą lepiej zrozumieć swoich czworonożnych przyjaciół.

Warto podkreślić, że w wydarzeniu weźmie udział prezydent Krakowa, Aleksander Miszalski, co dodatkowo podkreśla rangę tego wydarzenia. Marsz Azylanta to doskonała okazja, aby pokazać, że adopcja zwierząt ze schroniska to piękny gest, który przynosi wiele radości i satysfakcji.


Według informacji z: Urząd Miasta w Krakowie