W piątek, 29 listopada, o godz. 12:00 w Kärcher Hali Cracovii - Centrum Sportu Osób Niepełnosprawnych przy al. Focha odbędzie się finałowy pokaz integracyjnych warsztatów tanecznych, które poprowadzi profesjonalna grupa niepełnosprawnych tancerzy amerykańskich REVoutions Dance z Florydy i Kalifornii. Aby zasiąść na trybunach, wystarczy wysłać e-mail.

Taniec bez barier z amerykańskimi artystami
Fot. materiały prasowe

Na finałowy występ zaprasza Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych. Artyści będą przebywać w Krakowie od 25 do 29 listopada i poprowadzą szereg warsztatów integracyjnych oraz prezentacje tańca z udziałem osób z niepełnosprawnościami.

Tancerze odwiedzą też kilka krakowskich szkół integracyjnych i instytucji zajmujących się aktywną rehabilitacją. Podczas otwartego finału publiczność będzie miała okazję zobaczyć efekty wspólnej pracy amerykańskich i polskich tancerzy.

Konsulat USA prosi o potwierdzenie udziału w imprezie. Kontakt: Maria Brzostek, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 424 51 40.

Więcej o artystach na stronie internetowej revdance.org.