W sobotę, 24 sierpnia od godz. 10.00 do 16.00 w ogrodzie Liceum Ogólnokształcącego nr XXXIII przy ul. Millana 16 odbędzie się druga edycja projektu „Piknik pod psią łapką” organizowanego na rzecz Stowarzyszenia Miłośników Owczarka Niemieckiego SMON oraz Skarpety Owczarkowej. Organizatorzy zapraszają na piknik całe rodziny wraz z pupilami.

Weź pupila na „Piknik pod psią łapką”
Fot. materiały prasowe

Wydarzenie będzie połączeniem wystawy psów rasowych i nierasowych, pokazu sztuczek z nagrodami, loterią fantową i kiermaszem akcesoriów dla zwierząt. Dla psiaków przygotowano wiele atrakcji, w tym: basenik dla psów, szkolenia i psie sporty. Nie tylko pupile, ale każdy znajdzie na pikniku coś dla siebie. Na najmłodszych będą czekać dmuchańce i zabawy dla dzieci a dla zgłodniałych dobre jedzenie od wykwalifikowanych firm gastronomicznych.

Odwiedzający z psami biorą całkowitą odpowiedzialność za swoje zwierzaki na czas trwania pikniku. Prosimy o zbieranie nieczystości po pupilach.

Więcej informacji na profilu wydarzenia na Facebooku


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.