Centrum Kultury Podgórza zaprasza na promocję książki Marty Krajewskiej „Świt między dobrym i złym”, której towarzyszyć będzie gra miejska „Słowiańskie wyzwanie”. Jej uczestnicy zmierzą się z podobnymi zadaniami co Bratmił, bohater cyklu, którego akcja rozgrywa się w Wilczej Dolinie. Spotkanie z autorką rozpocznie się w sobotę, 13 października o godz. 12.00, a gra wystartuje o 13.00.

Słowiańskie wyzwanie z Martą Krajewską
Fot. Wydawnictwo Genius Creations

Rejestracja osób chętnych do udziału w grze rozpocznie się o godz. 13.00, a zabawa potrwa do 15.00 – wcześniej warto zapoznać się z regulaminem gry, który jest dostępny TUTAJ. Dla trzech zwycięskich drużyn przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wilcza Dolina, to stworzony przez Martę Krajewską świat, inspirowany kulturą dawnych Słowian. Debiutancką powieść pisarki „Idź i czekaj mrozów” nominowano do nagrody imienia Janusza A. Zajdla za rok 2016. Z tą pozycją udało się autorce zadebiutować również na rynku amerykańskim i nowozelandzkim. Chcąc przybliżyć świat naszych przodków także młodszym czytelnikom Marta Krajewska stworzyła „Noc między Tam i Tu”, opowieść z uniwersum Wilczej Doliny adresowaną do dzieci.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.