Prezydent Miszalski zaprasza mieszkańców Łagiewnik-Borku Fałęckiego na ławkę dialogu

2 min czytania
Prezydent Miszalski zaprasza mieszkańców Łagiewnik-Borku Fałęckiego na ławkę dialogu

Prezydent Krakowa Aleksander Miszalski zaprasza mieszkańców Łagiewnik-Borku Fałęckiego na wyjątkowe spotkanie, które może zmienić oblicze dzielnicy. To niepowtarzalna okazja, by porozmawiać o tym, co w okolicy wymaga poprawy i wspólnie wypracować realne rozwiązania.

  • Wyjątkowe spotkanie z prezydentem Krakowa w Centrum Solvay przy Zakopiańskiej
  • Kraków budowany na dialogu i wzajemnym zrozumieniu

Wyjątkowe spotkanie z prezydentem Krakowa w Centrum Solvay przy Zakopiańskiej

W środę 25 czerwca o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki Współczesnej Solvay przy ulicy Zakopiańskiej 62 odbędzie się Ławka dialogu” otwarte spotkanie prezydenta Aleksandra Miszalskiego z mieszkańcami Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki. To nieformalna przestrzeń do rozmowy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami na ulepszenie życia w swojej okolicy.

Na miejscu obecni będą także zastępcy prezydenta oraz dyrektorzy miejskich wydziałów i jednostek, co pozwoli na natychmiastowe reagowanie na zgłaszane problemy i proponowanie konkretnych działań. To szansa, by usłyszeć głos mieszkańców bezpośrednio od osób odpowiedzialnych za rozwój miasta.

Kraków budowany na dialogu i wzajemnym zrozumieniu

Ławka dialogu” to inicjatywa, która ma na celu stworzenie mostu między urzędem a mieszkańcami. Prezydent Miszalski podkreśla, że fundamentem takiego spotkania jest partnerska relacja oparta na szacunku dla różnorodności i otwartości niezależnie od poglądów czy statusu społecznego.

Rozmowa prezydenta z krakowiankami i krakowianami odbywa się na zasadzie partnerskiej relacji, opartej na poszanowaniu różnorodności, tolerancji i wzajemnego zrozumienia, bez względu na poglądy polityczne, płeć, wyznanie, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan zdrowia czy zasobność portfela.” Aleksander Miszalski

Mieszkańcy są zapraszani do aktywnego udziału w kształtowaniu decyzji dotyczących ich najbliższego otoczenia. To oni najlepiej znają lokalne wyzwania i potrzeby. Dzięki takim spotkaniom możliwe jest wypracowanie rozwiązań skrojonych na miarę dzielnicy.

Autor: krystian