„Spędź z nami sobotę, a my nauczymy Cię jak się bronić i być bezpiecznym" – podkreślają Spadochroniarze. Wystartował nabór na najbliższą edycję programu „Trenuj z wojskiem”.


Żołnierze 16 bpd nauczą Cię podstaw zachowania w razie kryzysu i zagrożenia. Podczas 8-godzinnych zajęć (od 8:00 do 16:00) w wybraną sobotę uczestnik będzie miał możliwość m. in. zaznajomić się z bronią, rzucić granatem ćwiczebnym, poznać podstawy survivalu, walki wręcz, udzielania pierwszej pomocy, czy zasady nawigowania w terenie.

Harmonogram szkoleń:
Kraków (16 bpd, ul. Wrocławska 82) – 28 stycznia i 4 lutego.


Limit wieku uczestnictwa – od 15 do 65 lat. Nieletni za zgodą rodzica/opiekuna. Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy ubezpieczenie i wyżywienie.


Obowiązuje prosty sposób zgłoszenia poprzez e-mail (w treści imię i nazwisko, wiek, wybrany termin udziału w szkoleniu, adres e-mail i numer telefonu). Zgłoszenia przyjmowane są do godz. 13.00 dnia poprzedzającego szkolenie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.


16 bpd w Krakowie – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegóły: 531 505 755 (w godz. 07.00-15.00).


PLAKAT-1