MUW Kraków: Spotkanie Opłatkowe Służb Mundurowych

1 min czytania

**-Jesteśmy na co dzień, by służyć mieszkańcom naszego województwa. Cieszę się, że także dziś jesteśmy wszyscy razem, co ma wymiar symboliczny i za co dziękuję mówił wojewoda małopolski Piotr Ćwik podczas Spotkania Opłatkowego Służb Mundurowych. **

Przedstawiciele służb po raz ósmy spotkali się, by przekazać sobie życzenia. Wykonując swoje obowiązki, każdego dnia dbają o bezpieczeństwo Małopolan.

- Spotkanie opłatkowe małopolskich służb mundurowych to dobra okazja, by podziękować sobie za to, co udało się wspólnie zrealizować w kończącym się roku oraz życzyć pomyślności w dalszej służbie na rzecz naszego województwa i mieszkańców. Dziękuję wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom służb, dzięki którym czujemy się bezpiecznie! mówił wojewoda P. Ćwik.

Autor: krystian