Słodko i radośnie
2020-02-20
Słodko i radośnie

Tak właśnie było dzisiaj w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie. Na tradycyjny poczęstunek z okazji Tłustego Czwartku zaprosił pracowników MUW wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Zgodnie z tłustoczwartkową tradycją każdy powinien zjeść tego dnia chociaż jednego pączka, zapewniając sobie tym samym powodzenie i dostatek przez cały rok.  


<a href=Kraków wsparł modernizację Hutnika"/>
„Pippi” wkrótce na scenie Teatru Ludowego
Nowa kadencja rady ds. osób niepełnosprawnych
Kto będzie operatorem Krakowskiego Tramwaju Wodnego?
Miasto skarży decyzję w sprawie kładki Kazimierz-Ludwinów
Program odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu przynosi efekty
  • W minioną środę w Szczecinie policjanci z Komisariatu Policji I w Krakowie zatrzymali dwie osoby, podejrzane o popełnienie oszustw metodą „na BLIKa”. 22-latek i jego 20-letnia wspólniczka, podszywając się pod rodzinę lub znajomych poszkodowanych, wyłudzili za pośrednictwem komunikatora...
  • Jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem? Potrzebujesz w związku z tym darmowej porady prawnej? Chcesz skorzystać z pomocy psychologicznej? Zależy Ci na rozmowie ze specjalistami? Przyjdź w dniach od 21 od 28 lutego br. do Centrum Obywatelskiego mieszczącego się w budynku Stadionu Miejskiego im. H....
  • 19 lutego br., funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadzili wzmożone działania pn. „Smog”, których celem było zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i nadmierną emisję spalin do atmosfery.
    Podczas działań, mundurowi skontrolowali 574...