UM Kraków zaprasza firmy do udziału w Targach Pracy „Majówka z pracą” w TAURON Arenie
TAURON Arena Kraków zaprasza na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”
  • 22 maja w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla poszukujących pracy oraz przedsiębiorców.
  • Rejestracja na warsztaty już trwa – zapisz się, by rozwijać swoje umiejętności biznesowe!
  • Możliwość bezpośrednich spotkań z pracodawcami i ekspertami z różnych branż.
  • Przygotuj się na intensywny dzień pełen warsztatów, szkoleń i networking.

W maju, TAURON Arena Kraków stanie się miejscem, gdzie potencjalni pracodawcy i kandydaci do pracy będą mogli się spotkać i wymienić doświadczenia. Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą” to wydarzenie, które pozwoli uczestnikom na bezpośredni kontakt z firmami oraz szybkie przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych.

W programie targów przewidziano również szereg warsztatów, które pomogą uczestnikom zdobyć nowe umiejętności oraz poprawić te już posiadane. Wśród tematów warsztatów znajdą się m.in. techniki autoprezentacji, metody radzenia sobie ze stresem, a także praktyczne porady dotyczące tworzenia skutecznego CV. Dodatkowo, eksperci podzielą się wiedzą na temat zarządzania projektami, marketingu czy legalizacji zatrudnienia cudzoziemców. Wszystko to w celu lepszego przygotowania uczestników do wejścia na rynek pracy.

Warsztaty wymagają wcześniejszej rejestracji, co jest szansą na zapewnienie sobie miejsca w ograniczonej liczbie dostępnych miejsc. To doskonała okazja, by podnieść swoje kwalifikacje i zwiększyć szanse na rynku pracy.

Udział w targach to nie tylko możliwość znalezienia pracy, ale także okazja do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Strefa przedsiębiorczości pozwoli na wymianę doświadczeń z innymi przedsiębiorcami i specjalistami, co może zaowocować przyszłą współpracą.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tej wyjątkowej majówce z pracą, która może okazać się kluczowym punktem w rozwoju zawodowym wielu osób. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej targów.


Opierając się na: UM Kraków