Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa w ramach programu „Bezpieczny Kraków” zapraszają szkoły do udziału w turnieju „NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA”.

„NAVIGATOR BEZPIECZEŃSTWA” to turniej, którego celem jest podniesienie świadomości młodzieży z zakresu bezpieczeństwa i promowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz umiejętności pracy w grupie.
Zmagania będą miały formę gry terenowej opartej na wiedzy uczestników z zakresu bezpieczeństwa. Podstawą rywalizacji będzie praca zespołowa, wymagająca od uczestników predyspozycji fizycznych i psychicznych, szybkiego podejmowania decyzji, a także wykazania się umiejętnościami przywódczymi, czytania ze zrozumieniem i orientacji w terenie.
W rywalizacji mogą wziąć udział uczniowie krakowskich szkół w wieku od 13 do 18 lat. Każdą szkołę reprezentować może tylko jeden zespół liczący 5 osób i jednego opiekuna.
Uczestnictwo w Turnieju wymaga wcześniejszej rejestracji. W terminie od 4 do 15 września 2023 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. szkoły mogą zgłaszać swoje zespoły na załączonym formularzu.
Bliższe informacje można uzyskać w Komendzie miejskiej Policji w Krakowie pod numerem tel. 47-83-53-112 lub Urzędzie Miasta Krakowa pod numerem 12-616-89-31 w godz. 8:00 – 13:00.
Regulamin turnieju oraz kartę zgłoszenia i wymaganą zgodę można pobrać poniżej.