Masz wyższe wykształcenie techniczne i kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowania inwestycji? Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie ma dla Ciebie propozycję zatrudnienia.

ZIM szuka specjalistów - budowlańców
Fot. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

Aktualnie Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie poszukuje pracowników do Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji Infrastruktury Technicznej. To komórka, która zajmuje się m.in. budową dróg i linii tramwajowych.

O pracę mogą się ubiegać osoby z wyższym wykształceniem technicznym. Preferowane kierunki to: budownictwo, inżynieria środowiska, gospodarka przestrzenna. Mile widziana będzie znajomość przepisów związanych z prowadzeniem procesu inwestycyjnego.

ZIM oferuje m.in. stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę z dobrym wynagrodzeniem i atrakcyjnym pakietem socjalnym, możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów architektonicznych.

Szczegółowa oferta pracy dostępna jest na stronie internetowej zim.krakow.pl w zakładce „Praca”, bądź na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.