Najpopularniejsze wiadomości, fakty i informacje dla miasta Kraków

Od lipca do września w salach magistratu będą odbywać się zajęcia Letniej Akademii Liderów, która oferuje nowatorskie zajęcia dla osób starszych, przygotowujące ich do wzajemnej pomocy i współpracy sąsiedzkiej.

Letnia Akademia Liderów dla krakowskich seniorów
Fot. materiały prasowe

To nieodpłatna oferta dla starszych mieszkańców miasta, którzy chcą poprzez udział w atrakcyjnych, aktywizujących zajęciach nabywać kompetencje przywódcze i organizacyjne oraz poszerzyć swoją wiedzą o działaniu miasta w zakresie pomocy osobom starszym.

Uczestnicy Letniej Akademii Seniorów mają okazję stać się współtwórcami programu SOWA – Samodzielność, Opieka, Wsparcie, Aktywność, a później realizatorami jednego elementów programu SOWA, dotyczącego pomocy w organizacji wspierających się sąsiedztw.

Seniorów, którzy chcą uczestniczyć w szkoleniu prosimy o wyrażenie wstępnego zainteresowania wysyłając wiadomość na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 12 616 82 16.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Centrum Dla Seniora, gdzie można zasięgnąć więcej informacji.


1000 Znaków do wykorzystania