Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kraków

#NowaPiątka odwiedziła dziś Bochnię. Rządowe propozycje programowe przedstawił tam mieszkańcom i mediom wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec.

- Chciałoby się powiedzieć, że #NowaPiątka jest strzałem w dziesiątkę. Bo właśnie takich kompleksowych, wielowymiarowych rozwiązań potrzeba dziś Polsce. I właśnie takich inwestycji: w rodzinę, w młodych i seniorów, bo to właśnie oni są fundamentem rozwoju naszego kraju. Zostaliśmy „wynajęci” przez Polaków, aby opracowywać rozwiązania, które będą poprawiały jakość życia w naszym kraju. I #NowaPiątka w pełni to postawione nam zadanie realizuje – mówił wicewojewoda w Bochni. Piątka Bochnia3Piątka Bochnia2Piątka Bochnia4Piątka Bochnia 7Piątka BochniaPiątka Bochnia1Piątka Bochnia 6

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.