reklama firmy provento - profesjonalnego biuro rachunkowego w Krakowie

Starosta Krakowski Wojciech Pałka zaprasza do udziału w V Forum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Powiatu Krakowskiego „DWIE PERSPEKTYWY – JEDEN CEL”, które odbędzie się 28 marca 2019 r. w godz. 9:30 – 16:00 w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” (ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków).
Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego https://vfopio.evenea.pl/ lub telefonicznie pod numerem 12 397 93 13. Zgłoszenia do 26 marca 2019 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program V Forum Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Powiatu Krakowskiego


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl

logo RSS

Powiat Kraków: V Forum Organizacji Pozarządowych