Z całego świata napływają do Waszyngtonu kondolencje w związku ze śmiercią George’a Herberta W. Busha. Czterdziesty pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych zmarł 30 listopada.

Wicewojewoda małopolski Zbigniew Starzec wpisał się do księgi kondolencyjnej wystawionej w Konsulacie Generalnym USA w Krakowie. Przekazał także na ręce B. Bixa Aliu, konsula generalnego USA w Krakowie, notę kondolencyjną od wojewody małopolskiego Piotra Ćwika.

- Z najgłębszym żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci George’a Herberta W. Busha, 41. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Łącząc się w bólu i żałobie z narodem amerykańskim, zapewniam o naszej modlitwie i pamięci o tej wybitnej osobie - napisał wicewojewoda.
20181205 konsulat usa 320181205 konsulat usa 420181205 konsulat usa 220181205 konsulat usa 1

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl