Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kraków

Zadbaj o zdrowie swoje oraz swoich bliskich – wybierz dobry oczyszczacz powietrza, który pozwoli ci na skuteczne usuwanie z powietrza w swoim domu lub w mieszkaniu groźnych zanieczyszczeń.

 

Polska znajduje się na szczycie państw o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Unii Europejskiej. Aby bronić się przed szkodliwym smogiem, nie tylko warto korzystać z maseczki, ale również warto zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza, który będzie w stanie skutecznie poprawić jego jakość.

 

Jeśli zależy ci na skutecznym oczyszczaniu powietrza w dużych pomieszczeniach, do 54 metrów kwadratowych, postaw na model LIFAair LA502C. To nowoczesny oczyszczacz fińskiego producenta, który wyróżnia się wydajnością na poziomie 450 metrów sześciennych na godzinę.

 

Oczyszczacze LIFAair wyróżniają się innowacyjną konstrukcją cylindryczną i zastosowane w nich filtry pozwalają na jeszcze skuteczniejsze wyłapywanie różnych rodzajów zanieczyszczeń. Model wyposażony jest w trzystopniowy system filtracji – w filtr wstępny, węglowy z domieszką zeolitu oraz w filtr HEPA H12. Wysoka szczelność systemu przekłada się na maksymalną czystość powietrza.

 

Urządzenie może być sterowane nie tylko ręcznie, ale również z wykorzystaniem aplikacji mobilnej i sieci WiFi. Dzięki temu można kontrolować pracę urządzenia zdalnie – na odległość.

 

Model LIFAair LA502C wyróżnia się również bardzo cichą pracą – zaledwie na poziomie 19 decybeli, co w połączeniu z wysoką wydajnością i energooszczędnością zapewnia pełne zadowolenie z użytkowania.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Zobacz również